OTP Bank Logo jpg

Frontend Developer

OTP Bank

Jobbeschreibung

Dátum: 2024. jún. 17. Hely: Budapest, HU, 1138 Vállalat: OTP Otthonmegoldások Kft. (OOM)

Az OTP Otthonmegoldások Kft-nél egy dinamikusan növekvő csapatot hoztunk létre, nagyvállalati háttérrel, startup munkakörnyezetben, amelynek célja, egy Közép- és Kelet-Európában egyedülálló, innovatív, otthonmegoldásokhoz kapcsolódó szolgáltatásportfólió kialakítása.
Ha szeretnél izgalmas, nagy hatású feladatokon dolgozni, ami mellett garantált a folyamatos fejlődés, jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

Medior Frontend Developer (Angular)

Főbb feladataid lesznek:

  • Fejlesztések és egyedi megoldások tervezése
  • Fejlesztés végrehajtása, dokumentálása, leszállítása
  • Fejlesztések minőség biztosítása, integrációs és egyéb tesztek készítése
  • Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés
  • Rendszerteszt előkészítése, szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • Konzultáció a fejlesztési folyamat egyéb résztvevőivel

Elvárások:

  • Angular keretrendszer alapos ismerete
  • RxJS és NGRX alapos ismerete, reaktív programozási szemlélet
  • JavaScript és TypeScript mélyreható ismerete
  • HTML, (S)CSS alapos ismerete, különös tekintettel a modern webes szabványokra
  • Tapasztalat nagy látogatottságú webalkalmazások fejlesztésében
  • Aktuális keresőoptimalizálási (SEO) technikák ismerete és alkalmazása
  • 1-3 éves tapasztalat Angular alapú frontend fejlesztésben
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • Agilis szemlélet, nyitottság az új technológiák és ismeretek iránt
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent:

  • NX monorepó technológia és tooling ismerete
  • Server-side rendering (SSR), Angular Universal ismerete
  • UX tervezési tapasztalat, ismeret
  • Node.js és Express.js keretrendszerek ismerete
  • Micro frontend achitektúrában szerzett tapasztalat
  • Android vagy iOS fejlesztési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Startup mentalitás
  • Professzionális eszközkészlet
  • Fiatalos csapat
  • Agilis módszertan
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Home Office lehetősége
  • Udemy Business hozzáférés és szakmai konferenciákon való részvétel
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes juttatási rendszer.

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 135-139.

Kürzlich ausgeschriebene Jobs

+155
30 Tage

Junior Java Developer

Senior JavaScript Developer

Software Developer C++