Arvato Logo png

.NET Developer

Arvato

Job Description

W codziennej pracy do zadań .NET Developera należeć będzie tworzenie rozwiązań frontendowych w oparciu o Vue 2 i 3, Vuetify, Jest, Typescript i Cypress oraz backendowych przy użyciu technologii .NET Core 5 i SQL Server. W swej pracy będzie wykorzystywać ponadto biblioteki Mediater, Hangfire i Rabbit MQ.

Zadania:

  • tworzenie rozwiązań programistycznych w oparciu o środowisko Microsoft .NET Core
  • praca w zespole pracującym nad wewnętrznymi aplikacjami (HR, Logistyka)
  • dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Oczekiwania:

  • znajomość platform .NET Core i Vue.js
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
  • umiejętność współpracy w zespole
  • otwartość i proaktywność

Mile widziane:

  • znajomość Microsoft Azure, .NET core, Python oraz relacyjnych baz danych SQL (MS SQL Server)

Oferujemy:

- elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B

  • pracę w oparciu o metodyki zwinne
  • możliwość korzystania z home office
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Arvato Supply Chain Solutions jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato Supply Chain Solutions łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Country: Poland

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 240621

240621Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Freshly added jobs

+59
24 hours
+969
30 days

Node.js Software Engineer

Golang Backend Engineer

Backend PHP Developer

.NET Full-Stack Developer