IDBC Creative Solutions Kft. Logo jpg

Senior JavaScript Full Stack Developer

IDBC Creative Solutions Kft.

Job Description

A CÉGRŐL:
Amerikai szoftverfejlesztő partnerünk több, mint 20 éves múlttal rendelkezik az IT terén. Digitális platformokat szállítanak, saját termékeket hoznak létre illetve minőségi IT szolgáltatásokat nyújtanak ügyfeleiknek. Nemzetközi projekteken és új, modern technológiákkal van lehetőség dolgozni az agilisan működő csapatokban.

A világ számos országában jelen vannak, 3 kontinensen-igény szerint relokációra is nyitottak!

FELADATOK:
A fejlesztői csapat többi tagjával együttműködve a statikus tervek és prototípusok életre keltése, konstruktív visszajelzés az optimalizáció érdekében

Változó komplexitású technikai problémákra megoldások nyújtása

A projektekhez kapcsolódó prioritások és kockázatok meghatározása a menedzsmenttel együttműködve

A releváns folyamatok, dokumentációk naprakészen tartása

Követelmények

AMIRE SZÜKSÉGÜNK VAN:
Legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat

Node.js / Express.js és Vue.js tapasztalat

Twitter Bootstrap (vagy hasonló) és CSS/SCSS/Less keretrendszerrel kapcsolatos tapasztalat

MongoDB, Ms SQL ismerete

Magabiztos angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:
Angular, React tapasztalat

Python tapasztalat

Jenkins, Docker, AWS, Azure, Slack, JIRA, Confluence ismerete

Előnyök

AMIT KÍNÁLUNK:
Nemzetközi környezet

Remote munkavégzés

Recently added jobs at IDBC Creative Solutions Kft.

Lead JavaScript Angular Developer

Freshly added jobs

+87
24 hours

Game Developer HTML5 / TypeScript

Software Engineer - C#

JavaScript Developer

Senior PHP Developer