Rossmann Logo jpg

Junior Frontend Developer

Rossmann

Job Description

Sekcja rozwoju e-commerce w Rossmann jest podzielona na trzy zespoły odpowiadające kolejno za etapy procesu zakupowego. Zespół do którego chcemy zaprosić, jest między obszarowy i zrzesza specjalistów, którzy w sposób kompleksowy zapewniają rozwój platform e-commerce zarówno w przeglądarkach internetowych jak i w aplikacji mobilnej. Zespoły zajmują się kolejnymi etapami procesu zakupowego i liczą przeciętnie około 10 osób. Poszukujemy osoby, która chciałaby rozwinąć swoje umiejętności związane z tworzeniem warstwy front-end naszej strony www dedykowanej największej sieci drogeryjnej w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja przydzielonych zadań,
  • współpraca z członkami zespołu w Dziale IT,
  • dbałość o jak najwyższą jakość kodu.

Nasze wymagania

  • znajomość języków programowania, takich jak React, Angular, HTML, CSS,
  • otwartość na zmiany i chęć uczenia się nowych rzeczy,
  • analityczne myślenie i cierpliwość,
  • komunikatywność.

to oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze i dofinansowanie do posiłków,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych.
Lokalizacja: Łódź, św. Teresy 109, woj. łódzkie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Find your dream job

Freshly added jobs

+202
30 days

Software Developer

Junior Flutter Developer

Full Stack Java Developer