Midnight Works Company Profile

Unity Developer

Midnight Works

Descripción del trabajo

Responsabilitati de baza:- Crearea prototipurilor de joc 2D / 3D de la zero- Programarea logicii jocului, a UI si a restului- Optimizarea performantelor pentru dispozitivele mobile- Integrarea SDK-urilor terte (Facebook, GA, AdMob etc)- Construirea proiectelor pentru iOS si AndroidCerinte:- Experienta in utilizarea Unity- Experienta in dezvoltarea de jocuri mobile 2D si 3D pe Unity- Experienta in optimizarea jocurilor mobile pe Unity- Vointa de a stapini tehnici si instrumente noi- Independenta si responsabilitateBeneficii:- Angajare oficiala, pachet social- Salariu competitiv pe piata care este revizuit cu timpul pe baza realizarilor personale- Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri)- Facem parte din IT Park- Colectiv tinar, amabil si sociabil- Dulciuri, ceai si cafea din partea companieiSuna bine, nu-i asa? Pentru a te intilni in oficiul nostru confortabil, expediaza CV-ul la adresa hr@midnight.works mentionind pozitia pentru care aplici.Web: https://midnight.works /Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/ E-mail:hr@midnight.worksE-mail:hr@midnight.works

Nuestros productos