Konfi Company Profile

Graphic Designer

Konfi

Munkaköri leírás

Cerinte:⦁ Cunoastere buna a programului Corel Draw, optional Adobe Illustrator si Adobe Photoshop;⦁ Cunostinte de design, fonturi si machetare pentru transpunerea materialelor de creatie intr-un format pentru tipar sau productie publictara;⦁ Experienta de lucru in social media: Facebook, Odnoklassniki, Insagram⦁ Limba romana scris/vorbit nivel mediu / avansat;⦁ Bune abilitati de comunicare si relationare;⦁ Atentie la detalii, gandire logica, seriozitate, responsabilitate;⦁ Capacitate de a respecta termene limita si livrarea la timp a proiectelor;⦁ Viteza de lucru.⦁ abilitati dе prelucrare a imaginilor foto, dе corectie culoare, decupare, adaptare la scara;⦁  originalitate, imaginatie, meticulozitate, capacitatea dе a respecta termene limita;⦁ simt artistic, notiuni dе compozitie, cromatica si echilibru.

Responsabilitati:⦁ Realizeaza materiale publicitare: flyere, bannere, alte tipuri de materiale publicitare;⦁ Mentine si dezvolta relatiile cu tipografiile;⦁ Promovarea companiei in Social Media (Facebook, Odnoklassniki, Instagram),creare, planificare, publicare și distribuire de conținut zilnic⦁  crearea design-ului grafic (creativitate, pasiune pentru atentia la detalii);⦁ prelucrarea si redimensionarea layout-uri conform dimensiunilor necesare.

Oferim:⦁ Un pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus);⦁ Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie tanara;⦁ Posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire constanta.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa [email protected]