Siemens Company Profile

Solution Engineer - Design Engineer Automation

Siemens

Munkaköri leírás

Koje su moje odgovornosti:
  • Projektovanje i planiranje specifičnih rešenja u skladu sa  zahtevima kupca
  • Definisanje proizvoda, komponenti i sistema koji će se koristiti i njihovih konkretnih karakteristika
  • Konfiguracija komponenti i sistemskih rešenja u skladu sa zahtevima
  • Razvijanje detaljnih rešenja za integraciju kako bi se osigurala usklađenost pojedinih elemenata u okviru funkcionalne celine
  • Realizacija sistemskih rešenja sa potrebnom funkcionalnošću i priprema projektne dokumentacije
  • Podrška nabavci opreme, materijala i alata
  • Provera i potvrda koncepta i specifikacije u odnosu na zahteve i standarde
  • Izrada procedura i koncepta integralnih funkcionalnih ispitivanja
  • Specifikacija i integracija standardnih proizvoda, komponenti i sistema u skladu sa zahtevanom funkcionalnošću rešenja

Šta mi je potrebno da bih konkurisao:

  • Visoka stručna sprema tehničkog usmerenja (elektrotehnički, mašinski fakultet)
  • Minimum 5 godina iskustva rada na izvođenju radova i puštanju u rad sistema automatike i merno-regulacione opreme u procesnoj industriji
  • Poznavanje hardvera i softvera za industrijske sisteme automatike
  • Poželjno je posedovanje odgovarajućih projektantskih i izvođačkih licenci u skladu sa zakonom o izgradnji za oblast (350, 353, 352, 450, 453, 336, 436)
  • Odlično poznavanje rada na računaru MS office (Excel, Word), AutoCAD
  • Odlično poznavanje inženjerskih alata Eplan, COMOS, i sl.
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Unapred se radujemo Vašoj prijavi. Rok za prijave je 10.02.2021.

  • Organization: Portfolio Companies
  • Company: Siemens d.o.o. Beograd
  • Experience Level: Experienced Professional
  • Job Type: Full-time
Find your dream job