Ergo Hestia Logotipo png

Python Developer

Ergo Hestia

Descrição do trabalho

Miejsce pracy: Sopot

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie, testowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań systemowych w oparciu o język Python,
  • dbanie o jakość i efektywność implementowanych procesów,
  • rozpowszechnianie wiedzy oraz dobrych praktyk w zakresie programowania,
  • dobór technologii i narzędzi wykorzystywanych do rozwoju projektu,
  • monitorowanie procesów przetwarzania danych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: informatyka),
  • doświadczenie w zakresie tworzenia i wydawania oprogramowania,
  • bardzo dobra znajomość języka Python,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • samodzielność w realizowaniu zadań,
  • znajomość SQL, PySpark,
  • wiedza o rozwiązaniach chmurowych,
  • znajomość mechanizmów cache’owania oraz zapytań typu POST/GET.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym lub zadaniowym (zależne od charakteru stanowiska),
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów.

Vagas postadas recentemente

+168
30 dias

Senior Software Engineer

Java Software Engineer

Software Developer C++

Full Stack Developer - JavaScript