EBS INTEGRATOR Company Profile

Python Developer

EBS INTEGRATOR

Descrierea postului

Dezvoltăm activ un nou proiect și avem nevoie de developeri pe Python, interesați să lucreze în proiecte high load.Deci, cunoștințele pe care le solicităm sunt:

  • Django (+DRF) sau Flask;
  • PostgreSQL, MongoDB, ElasticSearch, Redis;
  • RabbitMQ, Celery, Kafka.

Vei avea prioritate dacă:

  • cunoști limba engleză la nivel tehnic;
  • ai experiență de cel puțin 2 ani;
  • poți opera cu stream-uri de date și cu baze de date mari.

Ne-ar plăcea:

  • să fii responsabil și să respecți deadline-urile;
  • să știi să generezi și să expui idei;
  • să fii capabil să oferi și să accepți critică argumentată;
  • să ai un mindset pozitiv;
  • să fii dornic de cunoștințe noi;
  • să ai dorință de a contribui la proiecte semnificative;
  • să ai dorință de a dezvolta comunitatea Python din Moldova.

Compania îți oferă:

  • Bonus adițional pentru fiecare angajat recomandat (referral program);
  • Cursuri de perfecționare a limbii engleze;
  • Bibliotecă actualizată cu literatură pe diverse tehnologii şi soft skills;
  • Oficiu inspirațional, amplasat în centrul capitalei, dotat cu echipament modern;
  • Acces nelimitat la băuturi fierbinți și fructe;
  • Posibilitatea de a participa în cadrul Meetup-urilor lunare;
  • Program de mentoring, coaching și feedback;
  • Cadouri cu ocazia evenimentelor speciale (zile de naștere, căsătorii, nașterea unui copil, etc.);
  • Asistență la participarea în cadrul conferințelor naționale și internaționale, inclusiv în calitate de speaker;
  • Acces gratuit la platforme internaționale de e-learning, precum Udemy, Raywenderlich;
  • Spațiu destinat pentru iubitorii de ping pong și jocuri de masă;
  • Terasă pe acoperișul clădirii pentru iubitorii de priveliști urbane.

Dacă în ultima perioadă te-ai gândit că ar fi bine să faci o schimbare în viața ta, înseamnă că ai nevoie de o experiență nouă. Aplică la e-mail-ul: hr@ebs-integrator.com  Fă primul pas către schimbare, iar noi îți oferim ocazia să acumulezi o experiență valoroasă.

E-mail:hr@ebs-integrator.com

Find your dream job

Produsele noastre