Integrators services Логотип png

Java Developer

Integrators services

Деталі вакансії

Hybrid Lokace: Praha, Stodůlky Jazyk: ČJ, AJ technická
Level: senior Forma spolupráce: IČO Nástup: asap, max. 1. 7. Alokace: full-time, HO 2-3x Délka spolupráce: dlouhodobá
  • Jsme tým, který mění existující softwarové řešení banky na novou technologickou platformu, podílí se na transformaci informačních systémů z monolitických na komponentové aplikace umožňující nezávislý vývoj příslušné domény a digitalizaci bankovních procesů v cloud native prostředí banky.
  • Aplikační vývoj komponent je realizovaný v Javě, s použitím Spring Boot frameworku. Ideálně znalost Maven, GIT, integračních patternů REST (OpenAPI/Swagger), WS-SOAP, JMS. Jako další technologie používáme Docker/Kubernetes, Kafka a Redis.

Hlavní náplň práce:

  • Smysluplná a efektivní stavba aplikace
  • Programování na základě funkčních požadavků
  • Assembly a Unit testování
  • Kontrola dodržování vývojových standardů

Požadujeme znalost:

  • Java 11, Spring Boot Framework 2.X, SQL (PostgreSQL)
  • Znalost integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, messaging
  • K8s, Docker, Redis
  • Cloud native development
  • Maven, GIT
  • Zkušenost s programováním enterprise aplikací 3 a více let

Ostatní požadavky:

  • Znalost principů objektového programování, SOA a architektury microservices
  • Znalost návrhových vzorů a architekturních principů
  • Základní chápání enterprise architektury, ideálně webových aplikací
  • Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
  • Schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)
  • Aktivní přístup k řešení zadaných úkolů

Нещодавно додані вакансії в Integrators services

Full Stack Java/Angular Developer

Нещодавно опубліковані вакансії

+168
30 днів

Senior Software Engineer

Java Software Engineer

Software Developer C++

Full Stack Developer - JavaScript